- Наявність: В наявності
Алерго Тева , таблетки , вкриті оболонкою , є протиалергічним (антигістамінним) препаратом, який не викликає сонливості . Alergo Teva містить дезлоратадин, який діє протягом дня, полегшуючи симптоми алергії, пов’язані як з ринітом (наприклад , сінна лихоманка , сльозотеча ), так і кропив’янкою (свербіж шкіри, набряки). Застосовується у дорослих і підлітків старше 12 років.
Склад
Діюча речовина - дезлоратадин.
1 таблетка, вкрита оболонкою, містить дезлоратадину 5 мг
допоміжні речовини: ядро таблетки: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний прежелатинізований, маніт, тальк, магнію стеарат; оболонка таблетки: гіпромелоза 6cP, титану діоксид (E171), макрогол 6000, індигокармін (E132), лейк.
Дозування
Завжди використовуйте цей препарат точно так, як описано в листку-вкладиші або за вказівкою лікаря чи фармацевта. Зверніться до свого лікаря або фармацевта, якщо ви не впевнені.
Препарат застосовують внутрішньо, ковтаючи таблетки цілими, незалежно від прийому їжі. Детально тривалість лікування визначає лікар, однак, якщо після 3 днів застосування препарату не настає поліпшення або погіршується самопочуття, необхідно проконсультуватися з ним. Не застосовувати препарат більше 10 днів без консультації лікаря.
Рекомендоване дозування Алерго Тева для дорослих і дітей старше 12 років - 1 таблетка, вкрита оболонкою, на добу, запиваючи водою.
Дія
Alergo Teva містить дезлоратадин, який є антигістамінним препаратом, який діє проти алергії, не викликаючи сонливості.
Показання
Алерго Тева застосовують для полегшення симптомів алергії, пов’язаної з алергічним ринітом (сінна лихоманка, алергія на пилових кліщів), які можуть супроводжуватися: чханням, свербінням у носі, нежиттю, свербінням піднебіння, почервонінням і свербінням або сльозоточивістю очей. Показанням до застосування таблеток Алерго Тева є зменшення кропив’янки, яка є шкірною алергічною реакцією, що проявляється: кропив’янкою, свербінням шкіри.
Протипоказання
Не застосовувати Алерго Тева людям з підвищеною чутливістю до дезлоратадину, лоратадину або будь-якого іншого інгредієнта препарату.
Побічні ефекти
Як і всі ліки, цей препарат може викликати побічні ефекти, хоча вони виникають не у всіх.
Поширені побічні ефекти (можуть спостерігатися не більше ніж у 1 із 100 осіб): втома, сухість у роті, головний біль.
Дуже рідкісні побічні ефекти (можуть спостерігатися не більше ніж у 1 з 10 000 осіб): важкі алергічні реакції, прискорене серцебиття, серцебиття або нерегулярне серцебиття, запаморочення, сонливість, безсоння, болі в м’язах, неспокій із підвищеною активністю, висипання, біль у животі розлад шлунка, нудота ( нудота), нудота (блювання), діарея.
Невідомо: незвичайна слабкість, пожовтіння шкіри та/або очей, підвищена чутливість шкіри до сонця, навіть у похмуру погоду, та до УФ (ультрафіолетового) випромінювання, наприклад, ультрафіолетове перебування на сонці в солярії, зміни в як серцебиття, збільшення маси тіла, підвищення апетиту.
Застереження
Перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем у випадку людей з порушенням функції нирок або пацієнтів із медичною чи сімейною історією судом.
Застосування інших ліків
Розповісти лікареві або фармацевту про всі препарати, які пацієнт приймав зараз або останнім часом, а також про препарати, які пацієнт планує приймати, у тому числі ті, що відпускаються без рецепта.
Вагітність і годування груддю
Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, думаєте, що можете бути вагітні або плануєте зачати дитину, зверніться за порадою до свого лікаря або фармацевта, перш ніж приймати цей препарат.
Арега Тева не можна застосовувати під час вагітності та годування груддю.
Застосування препарату у дітей та підлітків
Алерго Тева можна застосовувати дітям старше 12 років.
Водіння та робота з механізмами
Очікується, що в рекомендованій дозі цей препарат не вплине на вашу здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами. Незважаючи на те, що більшість людей не відчуває сонливості, рекомендується утримуватися від дій, які потребують розумової уваги, таких як водіння автомобіля або робота з механізмами, доки не буде з’ясовано, як ваша реакція на цей препарат.